+48 222 572 711

Nasza infolinia czynna od 8 do 21:

NAJNOWSZE
PRODUKTY

Wzmacniacz WiFi

Twój internet z WiFi może być nawet 4x szybszy! Wystarczy wypróbować ten przełomowy wzmacniacz sygnału internetu!

Dostawcy internetu rozkładają bezradnie ręce…


Według dostawców internetu zasięg Wi-Fi jest najczęściej od nich niezależny. Zasłaniają się kiepskimi argumentami: grubymi murami budynków, dużą ilością drzew oraz warunkami atmosferycznymi... Znacie to uczucie, kiedy film z niewiadomych powodów zacina się, a Wy nie możecie w spokoju odprężyć się i cieszyć chwilą relaksu? Wtedy zazwyczaj dostawcy internetu rozkładają bezradnie ręce. No tak, nie działa. Przykro nam, niestety nie jest to nasza wina - mówią. Można zapłacić więcej bez żadnej gwarancji, że jakość naszego łącza w jakikolwiek sposób się poprawi. To dosyć dziwne, że w XXI wieku nie ma na to sposobu, prawda?

Koniec z zacinającym się internetem!


ConneAction to koniec udręki zacinającego się internetu! Już nigdy nie przegapisz ważnej rozmowy służbowej, w końcu obejrzysz najnowszy odcinek serialu w spokoju, a twoje dzieci nie będą ciągle marudzić, że gra im "zamula". To nie tylko 87-procentowy wzrost prędkości Wi-Fi. ConneAction zwiększa zasięg internetu i pozwala Ci na jego swobodnie użytkowanie w całym domu. Zamów ConneAction już dziś i ciesz się błyskawicznym internetem bez dodatkowych opłat.

Czy:

  • miewasz problemy z dostępem do internetu?
  • chcesz wzmocnić sygnał WiFi w całym domu?
  • mieszkasz poza miastem?
  • powolna sieć internetowa nie daje Ci spokoju?


Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś/odpowiedziałaś "TAK", znaczy to, że WiFiBoost ConneAction jest właśnie dla Ciebie! Nie zwlekaj, zamów ConneAction już dziś i ciesz się nieograniczonym dostępem do internetu!

W czym tkwi haczyk?


Dobre pytanie, otóż… nie ma żadnego haczyka! ConneAction to specjalistyczne urządzenie dla każdego. Zaprojektowane przez byłego inżyniera jednego z największych dostawców internetu. Stworzone zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i tych najbardziej wymagających. Co ważne, korzystanie z ConneAction jest niezwykle proste. Wystarczy, że zamówisz to uniwersalne urządzenie, podłączysz je do dowolnego gniazdka… i gotowe!

Czy potrzebuję nowego routera?

Martwisz się, że przyspieszysz swój internet tylko jeśli kupisz nowy router? Obawiasz się, że jedynie dopłacanie producentowi jeszcze większych pieniędzy rozwiąże problem? To nieprawda! ConneAction nie potrzebuje do działania żadnego specjalistycznego sprzętu. Wystarczy, że podłączysz to urządzenie do dowolnego gniazdka i możesz cieszyć się mega szybkim internetem!


Z chwilą podłączenia ConneAction, prędkość Twojego łącza zauważalnie przyspieszy. Nie musisz instalować żadnych aktualizacji na komputerze. Jedyną czynnością, której wymaga skuteczne działanie ConneAction jest podłączenie urządzenia do prądu. Dzięki temu urządzenie możesz zabrać ze sobą wszędzie. Zamów ConneAction, aby w dowolnym miejscu cieszyć się ultraszybkim Wi-Fi. Nie ma znaczenia, czy jesteś na wakacjach w środku lasu czy też spędzasz weekend na agrowczasach. ConneAction to jednorazowa inwestycja, która całkowicie rozwiąże problem wolnego łącza internetowego. Ciesz się błyskawicznym internetem gdziekolwiek go potrzebujesz!

Jak to możliwe?

Gdy zdecydujesz się zamówić ConneAction, otrzymasz paczkę ze starannie zabezpieczonym przed uszkodzeniami potężnym wzmacniaczem Wi-Fi. ConneAction uwolni Cię od śledzenia stopnia wykorzystania pakietu internetowego przesyłanego do dostawcy. Dzięki temu prędkość Twojego internetu już nigdy nie będzie ograniczana.


Porównanie prędkości sieci podstawowej i przyspieszonej ConneAction

Często pracuję z domu. Lubię w nim przebywać, mam tu spokój i ciszę. Ciężko pracuję, dom to mój azyl, chciałbym spędzać w nim jak najwięcej czasu. Niestety do niedawna mój zawód nie pozwalał mi na tzw. “home office”. Praca specjalisty ds. HelpDesk wymagała ode mnie stałego dostępu do sieci. Wraz z kilkuosobowym zespołem nadzorujemy sprawne funkcjonowanie sklepu internetowego i, w razie awarii, pracodawca poniósłby ogromne straty za które wiecie kto byłby odpowiedzialny? Ja, oczywiście! W mojej pracy się nie choruje, nie mógłbym leżeć w łóżku wiedząc, że pod moją nieobecność może zadziać się… wszystko! Niestety, mieszkam poza miastem, co w weekendy jest super sprawą. Jednak w tygodniu, zasięg internetu jest tu… zdecydowanie niewystarczający do pracy. Dlatego z ciekawością śledzę różne nowinki technologiczne. Kolega ze studiów jest grafikiem i chwalił sobie urządzenie, o którym nigdy dotąd nie słyszałem. Nazywało się ConneAction i według mojego kolegi całkowicie rozwiązywało problem z ograniczonym dostępem do sieci lub jej zawieszaniem się. Powiem szczerze - nie wierzę w bajki, jednak ConneAction kosztowało jedynie 187 zł. Pomyślałem, że skoro ConneAction jest tak chwalone przez cenionych przeze mnie specjalistów, dlaczego miałoby nie pomóc również i mnie? Miałem rację - to był strzał w dziesiątkę! Podstawową zaletą ConneAction jest to, że działa w całym domu, nie ma żadnych martwych punktów, w których nie mógłbym skorzystać z Wi-Fi. Dzięki ConneAction mam internet dosłownie w całym domu! Teraz, jeśli mam ochotę, mogę pracować nawet na leżaku w ogrodzie! Ekstra, nie? Mogę z całą świadomością powiedzieć, że to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu!

Dzięki Boosterowi WiFi ConneAction mogę pracować z dowolnego miejsca na świecie!

Antoni, 46 lat, Warszawa

Masz szybkie Wi-Fi? Gwarantujemy, że dzięki WiFi ConneAction, będzie jeszcze szybsze!

  • pracuje z częstotliwością 2,4 GH,
  • jest niezwykle proste w użyciu,
  • możesz je zabrać wszędzie ze sobą,
  • przepustowość zwiększona do 300Mbps,
  • jest kompatybilne ze wszystkimi łączami LAN RJ45,
  • to komfort i brak ograniczeń w korzystaniu z szybkiego internetu!

Działanie urządzenia ConneAction Booster:

Jeśli chcesz korzystać z superszybkiego internetu w dowolnym miejscu i czasie, kup ConneAction z ponad 70% zniżką przysługującą 100 pierwszym zamówieniom. Produkt obowiązuje gwarancja satysfakcji, więc nic nie ryzykujesz.

Jeszcze się zastanawiasz? Nie zwlekaj, zamów ConneAction już dziś i ciesz się najlepszą jakością łącza internetowego. Śpiesz się, ponieważ liczba produktów jest ograniczona.

Zdobądź ConneAction w atrakcyjnej cenie jedynie 187 zł! Pospiesz się! Promocja obowiązuje tylko do 30 Stycznia 2020 roku. Zamów ConneAction już dziś, aby cieszyć się superszybkim sygnałem internetu.

Conneaction ma lepszy zasięg niż zwykły router
>> KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAMÓWIĆ CONNEACTION 74% TANIEJ Z DARMOWĄ DOSTAWĄ! <<

Gwarancja skuteczności

ConneAction to rewolucyjny produkt, a jego producent jest pewny skuteczności wyjątkowego wzmacniacza, który zlikwiduje wszystkie problemy z internetem.

Jeżeli nie będziesz w 100% zadowolony z produktu, możesz wzmacniacz ConneAction na adres zwrotny, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nic prostszego, prawda?

Jak zamówić ConneAction?

Wypełnij formularz, aby odebrać darmową wysyłkę i promocyjne opakowanie wzmacniacza Conneaction. Skuteczność tego sprzętu odczujesz natychmiast po podłączeniu.

Zdjęcie Urządzenia ConneAction - lepsza sieć

Jedyne 187 zł zamiast 583 zł